بازاری بزرگ در جیب شما
دانلود برنامه

راهنمای جامع خرید ترازوی آشپزخانه بعلاوه نکات ضروری قبل از خرید ترازو

ترازو آشپزخانه برای وزن کردن دقیق مواد غذایی طراحی شده است تا بتوانید حدس و گمان را نادیده بگیرید، ترازوی آشپزخانه یک ابزار ضروری آشپزخانه است. این پست یک راهنمای جامع خرید ترازوی آشپزخانه بعلاوه نکات ضروری قبل از خرید ترازو است با کژال مارکت همراه باشید تا همه چیز را راجع خرید ترازو و مدل های اون بدانید

مشاهده مقاله

34 ایده خلاقانه نظم دهی به آشپزخانه

اگر احساس می کنید آشپزخانه شما به هم ریخته است، پس وقت آن است که دست به کار شوید و آشپزخانه خود را سازماندهی کنید. ایده‌های بی‌شماری نظم دهی آشپزخانه برای هر سبک زندگی وجود دارد - از آشپزخانه‌های بزرگ تا کوچک گرفته تا سرآشپزهای حرفه‌ای یا آشپزهای معمولی. با برخی از نقاطی که مشکل بوجود می آوزذ مقابله کنید، و قبل از اینکه متوجه شوید، شتاب لازم را برای سازماندهی ترین آشپزخانه ها خواهید داشت. در این پست 34 ایده برای بهبود سازماندهی آشپزخانه به شما خواهم گفت.

مشاهده مقاله

آیا ظروف سرامیکی برای نگهداری غذا خوب است؟

بسیاری از صاحبان خانه ها ظاهر و دوام ظروف نگهداری مواد غذایی سرامیکی را دوست دارند. اگر نگران نگهداری غذای خود در سرامیک هستید یا نمی‌دانید که آیا سرامیک ارزش این مشکل و هزینه را دارد، در این پست همه چیزهایی که باید بدانید وجود دارد:

مشاهده مقاله

نحوه انتخاب بهترین ظروف نگهداری مواد غذایی

در این پست همه چیزهایی که برای انتخاب بهترین ظروف برای نیازهای خود نیاز دارید آورده شده است.با کژال همراه باشید تا نکاتی را راجع خرید بهترین ظروف نگهدارنده بدانید.

مشاهده مقاله

10 ترفند برای این که یخچال کوچک شما دو برابر بزرگتر شود

در این پست ده ترفند جمع‌آوری شده از اینترنت تا از فضای محدود یخچال و فریزر خود حداکثر استفاده را ببرید.

مشاهده مقاله

راهنمای چیدمان و نظم دهی یخچال و فریز بعلاوه ایده و ترفندهای جدید

مانند تلفن های همراه و لباس زیر تمیز، یخچال یکی از آن چیزهایی است که هرگز اهمیت آن را تا زمانی که کار خود را متوقف نکند احساس نمی کنید. چیدمان یخچال خود را برای حداکثر کارایی - از نظر ماندگاری مواد غذایی ، ایمنی مواد غذایی و دسترسی آسان به چیزهایی که بیشتر به آنها دسترسی دارید – را باید در اولویت قرار دهید. این کار باعث می‌شود که آشپزی شما سریع‌تر و آسان‌تر پیش برود و لذت بیشتر در آشپزخانه را داشته باشید.

مشاهده مقاله

چطوری پوستم جوان بمونه ؟

راز و رمز جوان موندن پوست چیست ؟

مشاهده مقاله