بازاری بزرگ در جیب شما
دانلود برنامه

لیست کامل و ضروری لوازم برقی آشپزخانه جهیزیه عروس 1402

لوازم برقی آشپزخانه از جمله مواردی هستند که جزو جهیزیه عروسان بسیار مهم محسوب می‌شوند. این لوازم که با امکانات مختلفی ارائه می‌شوند، به طراحی و آسان‌تر کردن فرآیند پخت و پز و تهیه غذا کمک می‌کنند. در زیر، یک لیست از لوازم برقی آشپزخانه که می‌تواند جزو جهیزیه عروسان باشد، ارائه شده است:

مشاهده مقاله

لیست بهترین و پرفروش ترین وسایل چوبی آشپزخانه در سال 1402

سلام دوستای خوبم توی این پست می خوام راجع یکی از ترند ترین لوازم آشپزخانه یعنی وسایل چوبی آشپزخانه که این روزها خیلی بین خانواده های ایرانی محبوب شده صحبت کنم و با هم بهترین و پرطرفدار ترین ها رو با هم بررسی کنی

مشاهده مقاله

بانکه یا جای حبوبات چی بخرم راهنمای خرید بهترین بانکه در سال 1402

امروز براتون انواع بانکه یا جای حبوبات را با هم دیگه مقایسه کردم: شکل ها و انواع مختلف با قیمت های گران و ارزان که بتونید بهترین خرید را داشته باشید با من همراه باشید.

مشاهده مقاله

نظم دهی کمد لباس

مهم نیست که چند عدد چوب لباسی یا نظم دهنده لباس دارید روزی می‌رسد که به کمد خود نگاه می‌کنید و تعجب می‌کنید که چطور این لباس اینقدر به هم ریخته است؟

مشاهده مقاله

نظم دهی کابینت

برای اکثر خانواده ها، آشپزخانه یکی از شلوغ ترین مکان ها در کل خانه است. به همین دلیل با وجود حجم زیادی از وسایل آشپزخانه، نظم دهی آن می تواند دشوار باشد. با این حال، با وجود یک سیستم نظم دهی خوب، می توان آشپزخانه خود را مرتب کرد . با کژال مارکت همراه باشید تا یک برنامه گام به گام برای کمک به نظم دهی کابینت آشپزخانه خود داشته باشید.

مشاهده مقاله

چرا باید ترازو آشپزخانه بخرید؟

بهترین ترازوی آشپزخانه یک آشپزخانه معمولی را به یک قنادی کامل ارتقا می دهد. آشپزی یک هنر است، اما قنادی یک علم است. می توانید هنگام پخت و پز مقداری از این و یک مشت از آن اضافه کنید، اما اندازه گیری دقیق برای پخت کیک، نان، شیرینی و پای ضروری است. و به نظر می رسد اندازه گیری حجم واقعی (گالن، فنجان، قاشق چای خوری و غیره) بسیار سخت است. اگر اشتباه اندازه گیری کنید، یا مقداری باقیمانده به دو طرف و پایین دستگاه اندازه گیری تان چسبیده باشد، ممکن است محصولات پخته شده شما به شکل افتضاح در بیایند.

مشاهده مقاله

کفگیر سیلیکونی بهتره یا چوبی

در این پست در کژال مارکت ما ظروف چوبی را با ظروف سلیکونی با یکدیگر مقایسه می کنیم و معایب و مزایای هریک را شرح می دهیم.

مشاهده مقاله

10 دلیل که چرا باید با قاشق چوبی آشپزی کرد؟

10 دلیل که چرا باید با قاشق چوبی آشپزی کرد؟

مشاهده مقاله

چگونه فضای داخلی ماشین خود را تمیز کنیم؟

با کژال مارکت همراه باشید با راهنمای جامع تمیز کردن فضای داخلی ماشین

مشاهده مقاله

بهترین ایده های نظم دهی لوازم آرایش برای فضاهای کوچک

اگر شما هم عاشق لوازم آرایشی و زیبایی و میکاپ هستید اما هیچ‌وقت فضای کافیبرای نگه‌داشتن آن ها نداشتید و وقتی می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید، نمی‌توانید محصولات خاصی را پیدا کنید حتما این پست را بخوانید در اینجا بهترین ایده های نگهداری و نظم دهی لوازم آرایشی برای فضاهای کوچک آورده شده است.

مشاهده مقاله