بازاری بزرگ در جیب شما
دانلود برنامه

انواع برس های ریمل

توی این پست می خواهیم انواع برس های ریمل و نقش آنها را با هم بررسی کنیم با ما همراه باشید .

مشاهده مقاله

ریمل اسنس

در این پست به معرفی یکی از برندهای معروف و محبوب ریمل به نام اسنس می پردازیم توی این پست انواع ریمل های اسنس را معرفی و مشخصات و قیمت آنرا مورد بررسی و نقد قرار می دهیم تا پایان این پست با ما همراه باشید .

مشاهده مقاله

چگونه دندانهای خود را به طور طبیعی در خانه سفید کنیم ؟

لبخند شما نقطه کانونی صورت شما و یکی از مهمترین و قابل توجه ترین قسمت های ظاهر شماست. به همین دلیل بسیار ناامید کننده است که تاثیر اولی که بر دیگران می گذارید ناخوشایند باشد.اگر می خواهید دندانهای شما به سفیدی دندانهای ستاره های دنیای بازیگری ، خوانندگی و مد باشد با این مقاله همراه باشید تا با راه هایی باورنکردنی اما طبیعی برای سفید کردن دندانهای خود آشنا شوید.

مشاهده مقاله

32 راز زیبایی که کسی به شما نمی گوید

همه ما تا به حال چندین باربه آرایش های آنلاین نگاه کردیم و با خود فکر کردیم که کاش"راهی بود که بتوانم این کار را انجام دهم!" واقعیت این است که با چند نکته و ترفند زیبایی می توانید یک شبه به یک حرفه ای تبدیل شوید. دانستن چند ترفند زیبایی نه تنها به شما در رسیدن به آرایش ظاهری که می خواهید برسید کمک می کند بلکه به شما کمک می کند تا آنچه را که از قبل می دانستید را کامل و کامل تر کنید.

مشاهده مقاله

جلوگیری از بروز علامت های پیری

پیری بخشی طبیعی از زندگی است. با این حال ، این بدان معنا نیست که پذیرش علائم بارز پیری آسان است. مقابله با علائم رایج پیری که به مرور زمان بر روی پوست شما ظاهر می شود ، می تواند دشوار باشد. چین و چروک ، خطوط ریز و لکه های قهوه ای به هیچ عنوان دلچسب نیست و رشد مداوم آنها می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. شما نمی توانید از پیری به طور کلی جلوگیری کنید. این یک روند اجتناب ناپذیر است اما ، بسیاری از روشهای ساده و مؤثر برای جلوگیری از علائم مشهود پیری در طولانی مدت وجود دارد.

مشاهده مقاله

7 روش آسان برای مراقبت از پوست

خیلی از خانم ها صد ها هزار تومان وساعت ها زیادی را صرف مراقبت از پوست خود می کنند .مراقبت از پوست چالشی است که تقریبا هر زنی با آن درگیر است .در حالیکه یک روتین مراقبت از پوست بسیار مهم است اما نباید باعث ایجاد استرس بیش از حد و مشکلاتی شود که قبلا وجو نداشته است . در ادامه 7 روش آسان و موثر برا ی مراقبت از پوست شما معرفی می شود .

مشاهده مقاله

خرید بهترین ریمل

امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با ارائه نکاتی برای خرید ریمل مناسب برای شما عزیزان .ریمل به طور سنتی آرایش شما را به طور چشمگیری جذاب تر می کند .ریمل طول مژه های شما را افزایش داده و آنرا درخشان تر می کند .البته ریمل ها در انواع و اقسام فرمول ها و رنگ های مخنلف در بازار وجود دارد و همین امر انتخاب بهترین ریمل را برای شما دشوار می کند .

مشاهده مقاله