بازاری بزرگ در جیب شما
دانلود برنامه

بهترین ایده های نظم دهی لوازم آرایش برای فضاهای کوچک

اگر شما هم عاشق لوازم آرایشی و زیبایی و میکاپ هستید اما هیچ‌وقت فضای کافیبرای نگه‌داشتن آن ها نداشتید و وقتی می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید، نمی‌توانید محصولات خاصی را پیدا کنید حتما این پست را بخوانید در اینجا بهترین ایده های نگهداری و نظم دهی لوازم آرایشی برای فضاهای کوچک آورده شده است.

مشاهده مقاله

11 نکته کلیدی برای نظم دهی به لوازم آاریشی

تعداد محصولات میز آرایشی شما هم هر روز شلوغ و شلوغ تر میشود صرفنظر از اینکه لوازم آرایشی از قبیل ریمل ، ضد آفتاب ، سایه و غیره را کچا نگ می دارید کم کم با گذشت کمبود جا می تونه برای شما دردسر ساز بشه و شما رو از یک خانم منظم و مرتب تبدیل به یه خانم شلخته کنه ! . خبر خوب اینه که راهی وجود دارد که همه محصولاتتان را به طور مرتب در کنار هم نگه دارید توی این پست می خوام چند تا راه حل منحصر به فرد بهتون بگم پس با کژال همراه بشوید .

مشاهده مقاله

با خاکستر عود چه کار کنیم؟

بعد از اینکه شما عود را چه برای انجام یوگا یا عبادت یا کاهش استرس و یا حتی پاکسازی روشن کردید ، و از آن لذت بردید ، تنها مسئله این است که اکنون که کار شما تمام شده است، شما مقداری خاکستر ناخوشایند عود در اختیار دارید سوال اصلی این است که با این حاکستر چه کار کنیم ؟

مشاهده مقاله

عود از چه ساخته شده است؟

عود از چه موادی ساخته شده است؟

مشاهده مقاله

راهنمای جامع خرید ترازوی آشپزخانه بعلاوه نکات ضروری قبل از خرید ترازو

ترازو آشپزخانه برای وزن کردن دقیق مواد غذایی طراحی شده است تا بتوانید حدس و گمان را نادیده بگیرید، ترازوی آشپزخانه یک ابزار ضروری آشپزخانه است. این پست یک راهنمای جامع خرید ترازوی آشپزخانه بعلاوه نکات ضروری قبل از خرید ترازو است با کژال مارکت همراه باشید تا همه چیز را راجع خرید ترازو و مدل های اون بدانید

مشاهده مقاله

34 ایده خلاقانه نظم دهی به آشپزخانه

اگر احساس می کنید آشپزخانه شما به هم ریخته است، پس وقت آن است که دست به کار شوید و آشپزخانه خود را سازماندهی کنید. ایده‌های بی‌شماری نظم دهی آشپزخانه برای هر سبک زندگی وجود دارد - از آشپزخانه‌های بزرگ تا کوچک گرفته تا سرآشپزهای حرفه‌ای یا آشپزهای معمولی. با برخی از نقاطی که مشکل بوجود می آوزذ مقابله کنید، و قبل از اینکه متوجه شوید، شتاب لازم را برای سازماندهی ترین آشپزخانه ها خواهید داشت. در این پست 34 ایده برای بهبود سازماندهی آشپزخانه به شما خواهم گفت.

مشاهده مقاله

آیا ظروف سرامیکی برای نگهداری غذا خوب است؟

بسیاری از صاحبان خانه ها ظاهر و دوام ظروف نگهداری مواد غذایی سرامیکی را دوست دارند. اگر نگران نگهداری غذای خود در سرامیک هستید یا نمی‌دانید که آیا سرامیک ارزش این مشکل و هزینه را دارد، در این پست همه چیزهایی که باید بدانید وجود دارد:

مشاهده مقاله

نحوه انتخاب بهترین ظروف نگهداری مواد غذایی

در این پست همه چیزهایی که برای انتخاب بهترین ظروف برای نیازهای خود نیاز دارید آورده شده است.با کژال همراه باشید تا نکاتی را راجع خرید بهترین ظروف نگهدارنده بدانید.

مشاهده مقاله

10 ترفند برای این که یخچال کوچک شما دو برابر بزرگتر شود

در این پست ده ترفند جمع‌آوری شده از اینترنت تا از فضای محدود یخچال و فریزر خود حداکثر استفاده را ببرید.

مشاهده مقاله

راهنمای چیدمان و نظم دهی یخچال و فریز بعلاوه ایده و ترفندهای جدید

مانند تلفن های همراه و لباس زیر تمیز، یخچال یکی از آن چیزهایی است که هرگز اهمیت آن را تا زمانی که کار خود را متوقف نکند احساس نمی کنید. چیدمان یخچال خود را برای حداکثر کارایی - از نظر ماندگاری مواد غذایی ، ایمنی مواد غذایی و دسترسی آسان به چیزهایی که بیشتر به آنها دسترسی دارید – را باید در اولویت قرار دهید. این کار باعث می‌شود که آشپزی شما سریع‌تر و آسان‌تر پیش برود و لذت بیشتر در آشپزخانه را داشته باشید.

مشاهده مقاله