فروشگاه اینترنتی رایگان

پست شده در تاریخ : 1395/8/27

تعداد کامنت ها : 0

اقتصادی محصولات پرفروش اینترنتی خرید اینترنتی فروش اینترنتی فروشگاه اینترنتی رایگان فروشگاه آنلاین فروشگاه ساز رایگان


فروشگاه اینترنتی رایگان

شاید زمانی داشتن یک فروشگاه اینترنتی برای خیلی ها بسیار گران و یا در حد یک رویا بود.اما امروزه با به وجود آمدن فروشگاه سازهای رایگان ، دغدغه اصلی صاحبان فروشگاه ،بدست آوردن بازدید فراوان ،امنیت بالا ،سهولت دسترسی به فروشگاه اینترنتی در هر زمان و مکان و دسترسی به طیف وسیعی از خریداران بالقوه برای خرید محصولات آنان می باشد .
شما با ثبت نام در کژال مارکت به راحتی می توانید یک فروشگاه اینترنتی مخصوص به خود داشته باشید و کالاهای خود را به فروش بگذارید.

امکانات فروشگاه اینترنتی کژال مارکت:
 1. امکان لیست کردن محصولات ساده و تنوع دار(سایز،رنگ)
 2. گزارش فروش و بازدید از محصولات
 3. بهینه سازی مداوم وبسایت برای موتورهای جستجو
 4. امکان ارسال نظر و نقد در مورد کالا توسط خریداران
 5. امکان ارسال نقد و نظر در مورد خدمات فروشنده توسط خریدار پس از هر خرید
 6. امکان طرح سوال در مورد کالا توسط خریدار و پاسخ دادن فروشنده
 7. امکان فروش کالا به صورت عمده
 8. امکان فروش کالا به صورت تخفیف دار
 9. امنیت بالا و استفاده از پروتکل امنیتی HTTPS برای رد و بدل اطلاعات حساس
 10. امکان انتخاب روشهای متنوع برای ارسال کالا
 11. امکان محاسبه خودکار  هزینه پستی کالا (پیشتاز و سفارشی)
 12. امکان سوال از فروشنده
 
 

مزیت های فروش کالا در کژال مارکت
 1. امکان ایجاد فروشگاه برای عموم : در کژال مارکت ،همه فروشندگان اعم از خرده فروشان ، عمده فروشان ،صاحبان برند های کوچک و بزرگ ،همه و همه می توانند از خدمات رایگان کژال مارکت برای توسعه کسب و کار خود استفاده نمایند.
 2. نداشتن دغدغه مسائل فنی : با در اختیار داشتن فروشگاه در کژال مارکت ،فروشندگان می توانند فقط در فکر فروش کالاهای خود در اینترنت باشند و مسایل فنی از قبیل بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو وامنیت را به تیم پشتیبانی کژال مارکت واگذار نمایند.
 3. امکان فروش همه چیز :در کژال مارکت فروشندگان می توانند کالای خود را در هر گروه دلخواه موجود لیست کرده و به فروش بگذارند.در صورت عدم وجود گروه مرتبط با کالای شما ، تیم پشتیبانی کژال مارکت آن گروه را در اسرع وقت برای شما ایجاد خواهند کرد.
 4. بدست آوردن مشتریان جدید :  روزانه هزاران نفر از کژال مارکت بازدید می کنند. شما می توانید با عضویت در کژال مارکت شانس فروش کالای خود در اینترنت را چندین برابر کنید.
 5. اطمینان بیشتر خریداران : به دلیل وجود طرف سوم در فرآیند خرید و فروش و تضمین کژال مارکت در کیفیت محصولات خریداری شده ، خریداران اطمینان بیشتری نسبت به خرید اینترنتی در کژال مارکت پیدا می کنند.
 6. افزایش فروش برای برندهای معروف : کژال مارکت می تواند یک کانال فروش بی نظیر برای برندهای معروف در سطح اینترنت باشد.
 7. آگاه سازی برند برای برندهای کوچک : کژال مارکت این امکان را برای برندهای نو و کسب و کارهای جدید فراهم می کند تا با قرار دادن محصولات خود در کنار طیف وسیعی از فروشندگان و خریداران ،کالای خود را به صورت عمده و یا خرده به فروش بگذارند.
 8. فروش جهانی و سراسری کالا : هدف اصلی کژال مارکت قدم گذاشتن به مارکت جهانی تجارت الکترونیک و معرفی فروشندگان برتر ایرانی به خریداران خارجی می باشد.شما هم می توانید یکی از همراهان ما در این هدف باشید.
 9. سادگی کار با فروشگاه : تیم توسعه کژال مارکت در تلاش برای ایجاد تجربه ای آسان و لذت بخش برای خرید و فروش اینترنتی می باشد.با این همه کژال مارکت منتظر نظرات و پیشنهادات مفید شما برای بهتر شدن این تجربه می باشد.
 10. پشتیبانی سریع : تیم پشتیبانی کژال مارکت در تمام وقت اداری در خدمت فروشنگان محترم برای پاسخگویی به سوالات و یا مشکلات احتمالی آنها می باشد.
 11. کارمزد کم : به جرات می توان گفت که کارمزد کژال مارکت  نسبت به تمامی وبسایت های هم نوع خود پایین تر می باشد.
 
 
 

متن نظر


هنوز هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.